1. STAVROS TORNES

    Cinema and photography

    i 10:00 ONLINE

    Selfish

    i 10:00 ONLINE

    Witkin & Witkin

    i 10:00 ONLINE

    The Mexican suitcase

    18:00 OLYMPION

    Exile

    18:00 STAVROS TORNES

    Hermitage. The Power of Art

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 OLYMPION

    Exile

    i 21:00 STAVROS TORNES

    The Mexican suitcase

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

  2. STAVROS TORNES

    Cinema and photography

    i 00:00 ONLINE

    The Mexican suitcase

    i 00:00 ONLINE

    Selfish

    i 00:00 ONLINE

    Witkin & Witkin

    18:00 OLYMPION

    Exile

    18:00 STAVROS TORNES

    Hermitage. The Power of Art

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

    i 21:00 STAVROS TORNES

    Witkin & Witkin

    21:00 OLYMPION

    Exile

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

  3. STAVROS TORNES

    Cinema and photography

    i 00:00 ONLINE

    Witkin & Witkin

    i 00:00 ONLINE

    The Mexican suitcase

    i 00:00 ONLINE

    Selfish

    18:00 OLYMPION

    Exile

    18:00 STAVROS TORNES

    Hermitage. The Power of Art

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 OLYMPION

    Exile

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Benedetta

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Wheel of fortune and fantasy

  4. STAVROS TORNES

    Cinema and photography

    i 00:00 ONLINE

    Selfish

    i 00:00 ONLINE

    Witkin & Witkin

    i 00:00 ONLINE

    The Mexican suitcase

    18:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    18:00 OLYMPION

    The image book

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 OLYMPION

    Charter

    i 21:00 STAVROS TORNES

    Faces Places

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

  5. 18:00 OLYMPION

    The image book

    18:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    21:00 OLYMPION

    Charter

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

  6. 18:00 OLYMPION

    The image book

    18:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    21:00 OLYMPION

    Charter

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

  7. STAVROS TORNES

    Pekk awarded movies

    18:00 OLYMPION

    The image book

    18:00 STAVROS TORNES

    Benedetta

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    i 21:00 STAVROS TORNES

    Ballad for a Pierced Heart

    21:00 OLYMPION

    Charter

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

  8. STAVROS TORNES

    Pekk awarded movies

    18:00 OLYMPION

    The image book

    i 18:00 STAVROS TORNES

    Defunct

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 OLYMPION

    Charter

    i 21:00 STAVROS TORNES

    Corpus Christi

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

  9. STAVROS TORNES

    Pekk awarded movies

    i 18:00 STAVROS TORNES

    Beanpole

    18:00 OLYMPION

    The image book

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    18:30 JOHN CASSAVETES

    Wheel of fortune and fantasy

    21:00 OLYMPION

    Charter

    i 21:00 STAVROS TORNES

    The Painted Bird

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

  10. STAVROS TORNES

    Pekk awarded movies

    18:00 OLYMPION

    The image book

    i 18:00 STAVROS TORNES

    The Traitor

    i 18:30 JOHN CASSAVETES

    Louise Lecavalier: In motion

    18:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine

    21:00 OLYMPION

    Charter

    21:30 JOHN CASSAVETES

    Exile

    i 21:30 STAVROS TORNES

    An officer and a spy

    21:30 PAVLOS ZANNAS

    Undine