1. i 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Απόστρατος

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    To ταξίδι

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Corpus Christi

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Εξόριστος

  2. i 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ένα ψηλό κορίτσι

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    To ταξίδι

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το βαμμένο πουλί

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Εξόριστος

  3. 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Μπενεντέτα

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

  4. 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Μπενεντέτα

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

  5. 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Μπενεντέτα

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

  6. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    i 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Στους έρωτές μας

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ο άγνωστος της λίμνης

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

  7. 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Mouchette

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Σταθμός αποχαιρετισμού

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

  8. 18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Στην τύχη ο Μπαλταζάρ

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

  9. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Εξόριστος

    18:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    To ταξίδι

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Ντάνιελ ‘16

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Δεν φιλώ... στο στόμα

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η νύμφη του νερού

    21:30 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Το εργοστάσιο