1. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Εγκλωβισμένος

    19:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    H ακρόαση

  2. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Εγκλωβισμένος

    19:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    H ακρόαση

  3. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Εγκλωβισμένος

    19:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    i 21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Μια όμορφη μέρα

  4. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    i 21:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    32 Αυγούστου στη Γη

  5. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    i 21:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Maelstrom

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

  6. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    i 19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Πολυτεχνείο

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    i 21:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Μέσα από τις φλόγες

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

  7. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    i 18:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Prisoners

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    i 22:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ο άνθρωπος αντίγραφο

  8. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    i 21:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Sicario: ο εκτελεστής

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

  9. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    19:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    i 21:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Η άφιξη

  10. 18:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κολέκτιβ

    18:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ταξίδι στην Κριμαία

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε

    18:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    i 20:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Blade Runner 2049

    21:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Dune

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Ατυχές πήδημα ή παλαβό πορνό

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    À la carte

    21:30 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Η γυναίκα που έφυγε