1. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  2. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  3. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  4. i 12:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Μικρά και ελληνικά

    18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  5. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  6. 18:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    20:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    20:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    22:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Το μυστικό της Πέτρα

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    22:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝ

    Κορίτσι

  7. 18:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    18:15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ψυχρός πόλεμος

    19:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Κτήνος

    20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

    21:00 ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

    Suspiria

    i 21:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

    Ζωή σαν Κινούμενο Σχέδιο

    22:15 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    Οι κληρονόμοι

Supported by

Member of

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

  • Θεσσαλονίκη

  • Αθήνα

Γραφεία

Πλατεία Αριστοτέλους 10, 546 23 Θεσσαλονίκη

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλ.: 2310 378 400
Fax: 2310 285 759
E-mail: info@filmfestival.gr

Γραφεία

Διονυσίου Αρεοπαγίτου 7, 117 42 Αθήνα

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλ.: 210 870 6000
Fax: 210 644 8143
E-mail: info@filmfestival.gr

  • Επικαιρότητα

  • Σας ενδιαφέρει...

Loading

oxen-waisted