Εμείς το τριήμερο μένουμε Φεστιβάλ! Ανακαλύπτουμε στις αίθουσες πολλές κινηματογραφικές εκπλήξεις, συζητάμε με σκηνοθέτες, γιορτάζουμε τη συναρπαστική τέχνη του ντοκιμαντέρ. Σας περιμένουμε!
Ραντεβού στις αίθουσες
www.filmfestival.gr
![](/images/org/pressreleases/2019/tdf21/kassavetis_full.jpg)
Εμείς το τριήμερο μένουμε Φεστιβάλ! Ανακαλύπτουμε στις αίθουσες πολλές κινηματογραφικές εκπλήξεις, συζητάμε με σκηνοθέτες, γιορτάζουμε τη συναρπαστική τέχνη του ντοκιμαντέρ. Σας περιμένουμε!